fotograf w Sochaczewie

 Zakład fotograficzny z tradycją w Sochaczewie

fotografia ślubna SochaczewJesteśmy firmą rodzinną z długoletnimi tradycjami w dziedzinie fotografii. Na lokalnym rynku działamy od 1966, kiedy to małżeństwo fotografów- Janina i Borys Bakurewicz - przyjechali do Sochaczewa i rozpoczęli działalność.

Obecnie FOTO-STUDIO jest prowadzone przez ich córkę - Teresę Łasica, która z kolei współpracuje ze swoją córką Agnieszką.

Staramy się, aby nasza firma była połączeniem nowoczesności i tradycji. Nowoczesności - gdyż zdjęcia przez nas wykonywane są sprzętem najnowszej generacji i obrabiane w programach graficznych, tradycji - w pełnym szacunku i uwagi podejściu do klienta, uwzględnianiu jego potrzeb i oczekiwań na każdym etapie naszej pracy.

Pamiętamy zawsze, że dobre zdjęcie nie jest zrobione przez aparat. Zawsze za obiektywem stoi człowiek i to jego oko i dobre spojrzenie decyduje o tym, czy zdjęcia jakie Państwo wykonacie będą udane, czy nie. fotograf Sochaczew
 

Fotografia ślubna i plenerowa

W FOTO-STUDIO oferujemy Państwu zarówno zdjęcia studyjne jak i plenerowe, uwiecznimy dla Was każdą uroczystość w sposób jaki sobie wymarzycie. Nieważne, czy wolicie ustawiane, pełne uroku zdjęcia w studio, czy spontaniczne zdjęcia plenerowe, zapraszamy do Sochaczewa. Obiecujemy, że każdy kto nas odwiedzi zostanie potraktowany jak najważniejszy klient i dołożymy wszelkich starań by wyszedł od nas zadowolony.


TO JEST TYLKO KRÓTKA STRONA INFORMACYJNA
PRZEJDŹ DO STRONY GŁÓWNEJ


TAGI: fotografia ślubna, zakład fotograficzny Sochaczew. TworzenieStron.pl